ETB Hair
ETB Hair Vazonaș pentru vopsea negru 350 ml
Stoc foarte redus14,99 lei21,00 leiPreț unitarIndisponibilETB Hair
ETB Hair Clipsuri pentru secționarea părului 6 buc
Stoc foarte redus36,00 lei43,00 leiPreț unitarIndisponibil- Stoc epuizat14 % reducere
ETB Hair
ETB Hair Pieptăn de tuns lat maro 22 cm
Stoc redus10,90 lei13,00 leiPreț unitarIndisponibilETB Hair
ETB Hair Pieptăn universal din silicon
Stoc foarte redus10,90 lei13,00 leiPreț unitarIndisponibilETB Hair
ETB Hair Perie rotundă ceramică 25 mm
Stoc foarte redus49,99 lei59,00 leiPreț unitarIndisponibil- Pana la 17 % reducere
ETB Hair
ETB Hair Caresse No-Yellow Șampon neutralizant pentru păr blond
Stoc foarte redusDe la 44,00 lei53,00 leiPreț unitarIndisponibil - 16 % reducere
ETB Hair
ETB Hair Presă pentru tub de vopsea
Stoc foarte redus41,99 lei46,00 leiPreț unitarIndisponibil- 16 % reducere
ETB Hair
ETB Hair Bright Blonde Pudră decolorantă albastră 7 tonuri 500 g
Stoc foarte redus71,00 lei85,00 leiPreț unitarIndisponibil ETB Hair
ETB Hair Vazonaș pentru vopsea alb 350 ml
Stoc foarte redus17,28 lei21,00 leiPreț unitarIndisponibilETB Hair
ETB Hair Pieptăn cu dinți rari gri
Stoc foarte redus10,90 lei13,00 leiPreț unitarIndisponibil- Pana la 16 % reducere
ETB Hair
ETB Hair Bright Blonde Violet Plex 10 Pudră decolorantă
In stocDe la 12,00 leiPreț unitarIndisponibil - Stoc epuizat17 % reducere
ETB Hair
ETB Hair Pieptăn cu dinți rari maro
Stoc foarte redus10,90 lei13,00 leiPreț unitarIndisponibilETB Hair
ETB Hair Agrafe de păr maro 5 cm 24 buc
Stoc foarte redus9,50 lei11,00 leiPreț unitarIndisponibil- Pana la 21 % reducere
ETB Hair
ETB Hair Professional Cremă oxidantă 12% 40 vol
Stoc redusDe la 10,90 lei13,00 leiPreț unitarIndisponibil - 16 % reducere
ETB Hair
ETB Hair Perie paddle cu peri de mistreț S
Stoc foarte redus53,99 lei64,00 leiPreț unitarIndisponibil
